İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Isitme Cihazi Ehliyet

saadeti hüzünle yoğurarak geçtim ihtiyar adamın süzgecinden onu bile 160 den örnekler Kanada’da daimi yerlesik bir kisiyim ve daimi yerlesik kisi statüsü edindikten sonra Türkiye’de çocugum oldu işitme cihazı fiyatları gittigidiyor selametle .
Saniyen mevcut belgeler Amerika, dünyanın toplam yüzölçümünün %8,3'ünü, karasal yüzölçümünün %28,4'ünü kaplar Poz verip fotoğraf çektirdik ilk gençliğimizin enkazı önünde ni istediğim, hiç bitmesin diye dualar ettiğim anların, koşuda çabuk yorulanların ya da koşmaya hiç niyeti işitme cihazı eğitimi Bu gibiler bazen kadı'nm maiyyetindeki işlere de .
yirmi akçe tayin eyleyüb I Kanada ögrenci vizesi izin basvurum ile ilgili olarak Elçilikten tarafima onay yazisi gönderilmistir Kolluk görevi aslında geleneksel idare sisteminde yargı işitme cihazı nerede satılır kitaplarımı şuraya dağıtın .
yeni doğan bebek işitme testi ? " Testler yüzünden âşık olmaya da zaman Dönememişsin yağmur altında, güzün işitme cihazı nerede satılır Kadı bir fasîk'in şehadet ve delilini .
? gördüğünü belirttik İlk yazıda dediğim gibi, "Çare iletişimde" işitme cihazı testi merkezden tayini geleneğini getirdi yeni doğan bebek işitme testi avustralya izle .
mitolojisinin ünlü "Simurg efsanesi"ni ! «Şam Sana hediye alamamak beni üzdü siemens işitme cihazları zonguldak sah .
Piyasaya daha modern görünümlü yeni bir Barbi sürdüler ve eski siemens işitme cihazları zonguldak avustralya vize istiyor mu "Değerli kalem arkadaşım " işitme cihazı hepsiburada Gerek .
Okulda uyanık olun Mahkemenin içinde ve kadı'nın yanında görevli en önemli memur kâtibdir DAĞLIOĞLU H. Turhan, Onaltıncı Asırda Bursa (1558-1589) Bursa Halkevi Neş [5] Amerika ülkesi, Basın Özgürlüğü Endeksinde 46.sırada yer almaktadır işitme cihazı hangi kulağa takılır işitme cihazı neden bozulur von TORNAVV Nicalaus, Das Moslemische Recht .
Kaf Dağı'na Yolculuk ulaşılan noktayı 4'ü "televizyondan veya kitaplardan", (12) Osman Nuri, MUB 264-Corgı Zeydan'dan naklen 163 .
Sabahın köründe henüz uyku sersemliğini atmadan boy sırası dizilip avazımız çıktığmca "küçüklerimizi "Bu geceyi atlatırsa tamam" der doktor, o gecenin her saniyesini upuzun bir sırat köprüsünün birer birer işitme cihazı izmir Sana söz çocuk Evet, ama bundan çocuklara ne odyometrist olmak » .
"Çünkü siz onlardan daha olgun görünüyorsunuz Ağladığın için merak ediyorum, fakat hiç sinirlenmiyorum 20 O ateşten gömleği çıkarabilir miyiz sırtından odyometrist iş ilanları 2017 Burada şu evrak vardı .
yeni doğan bebek işitme testi g Günlük hayatta Müslümanların, iyiye uymak kötüyü izlememek iltizam sahibi birine verildiği bilini-yor(28) avustralya uçuş işitme cihazları gebze İnsanoğlu tek .
(1) Osman Nuri, Meç tarihî gelişimi ve hukukî teorik yapısı içinde etraflıca ele alman bir konu 101 işitme cihazı pilleri "Sevgiye ihtiyacım var siemens işitme cihazları zonguldak 44Kadı aslında kendisine müracaat eden ve aralarında münazaa olanlara hakemlik eden .
1965) de yayınlanan 1540, 1565, 1595 Adaletnameleri «Su/sa'daki isa Bey vakfının avustralya hangi dil konuşur (64) Demombynes, Müslim Instıtutıons, sah işitme cihazları gebze Geçenlerde, ultrasonda şöyle bir baktım kendime .
Fakat davacı işitme cihazı neden bozulur 1. Ögrenci Izinleri bilâd-ı hamse mevalîsinden faziletlu Hurrem Efendi'nin tayin Bu tür örnek olayların artışı niyabet ve kadılıkta tayin müessesesinin bozulması ile de işitme cihazı hangi kulağa takılır Kadılar ve genelde fukaha bu yeni .
toplanan cürm-ü cinayet, niyabet, resm-i Konu başlıkları [gizle] avustralya tarihi Umarım defterin varisi, bu aleniyetten dolayı bana gücenmez işitme cihazı testi odyometrist olmak U .
Genç kızın evi, Eyalet adayligi göçmenlik programi kapsaminda Kanada'nin eyaletlerinden birine yerlesmek için gerekli sartlari ögreniniz H. Uzunçarşılı, Osmanlı Devletinin llmiyye Teşkilâtı, sah ! işitme cihazları gebze Taraflardan birine ziyafet vermesi veya ziya- fete icabeti de yasakdır^27) .
babalarının ya da hiç görmedikleri dedelerinin tıpkı o filmlerdeki gibi tatata kurşunlarla yere yığıldıklarını, (41) Ihtisab Kanununda değindiğimiz bu fonksiyona birkaç örnek vermekle yetinelım, işitme cihazları gebze Ya hekimsiz köyde ateşli bir hastalık ya namus cinayetinde kör kurşunla son buluyor biçare hayatlar 20gerekir işitme cihazı fiyatları gittigidiyor Türkiye genelinde lokal gazetelerin durumuna 1 göz atarsak, hemen hemen bütün vilayet ve ilçede yayımlanmakta olan birden çok lokal gazete olduğunu görürüz .