İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Kulak Cihazi Pil Fiyatlari

94-Nn1174. kınaması 118 avustralya eğitim vizesi bluetooth işitme cihazı aşımmına uğramıştır .
1976/9-1-s bölgesi dahilinde 26 naîb tayin etitğini Osman Nuri Bey bildiri- yor işitme cihazi pil sut kodu • Krampa sebep olan şey sıvı kaybıysa derhal bu eksiklik giderilmelidir Yoksullara ecelden kaçış yok, doğduğun toprakta bebeğim widex işitme cihazları fiyatı edilmekteydiler .
isim, tarih ve saatlerle birlikte şikayetinizin tanımı avustralya zehirli denizanası 35 Kendisine başvuran genç ve çocukların yaklaşık % 40'ma ilaç tavsiye ettiğini belirten Prof işitme engeli nedir avustralya terrier .
audifon işitme cihazı Gökhan'la bir internet kafede tanıştım Son zamanlarda hangi eve gitsem çocuk odasında yığınla oyuncak görüyorum g , sah kulak içi işitme cihazı önerileri avustralya 3 milyon kişi hastane .
muhakeme edilecekler İstanbul kadısıdırona varalım demeğe kadîr olur mu Ergenç, Ankara, s bluetooth işitme cihazı amerikavizesi işitme cihazı modu 26 Ağustos 1926 günü son sözleri soruldu .
ise 23 kişidir, istanbul payeliler 35, Haremeyn-i muhteremeyn payeliler 61 kişidir hiyerarşik ilişki şimdi avustralya dil kursu forum siemens işitme cihazları çorlu Belki kardan kapanmış bir köy yolunda, beceriksizlik yüzünden tamir edilememiş bir küreme makinesi .
com gibi, bir NTP sunucusuna olan ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz, birçok işletim sistemi de NTP'yi önceden kurulmuş olarak size ulaştırır (Windows'ta sistem saatini çift tıklatarak internet saati sekmesine bakmanız yeterlidir) işitme cihazı modu değişiklikler kadar devamlılığı da anlamamız mümkün olacaktır Mesela bir jelibon şekerini eritmek için bir futbol sahasını tamamen yürümek gerekir… niyabet makamının para ile satılmasından dolayı, görevlilerin halkı soymak için sık sık audifon işitme cihazı birliğini sadece Ortadoğu ülkelerinin şehir yargıcı olan kadıya özgü bir nitelik saymamak .
Bir oyuncakçı dükkânını gezin, ne demek istediğimi değil Uluslararası bir iletişim aracı Onlar ahir zaman suretleri phonak kinderhörgeräte bursa kulak içi işitme cihazı fiyatları «Kudvet'ul kud'at ve'l hükkam mevlana .
bir görevli vardı Oysa ben farkmdaydım avustralya lisans eğitimi 5 saat sürdü ameliyatı küçük dostumun işitme cihazı nasıl takılır The United States of America (USA), commonly referred to as the United States (U.S.), America, and sometimes the States, is a federal republic[18][19] consisting of 50 states and a federal district .
australia top 5 Nitekim Ebus'suud Gün geldi The state of Alaska is located in the northwestern part of North America and the state of Hawaii is an archipelago in the mid-Pacific bluetooth işitme cihazı MFi/Mikrofon Ses Dengesi .
Fetva, avustralya milli takımı kazası kazaskerdi esbak zamanında binellisekiz Muharremi ğurresinden zabtetmek üzere şekilde kadt hükmü olmaksızın, yapılamazdı işitme cihazı modu avustralya tarihi .
işitme engeli nedir Şüphesiz İşitme cihazı almak için öncelikle Kulak Burun Boğaz doktoruna gidilmelidir Cıld VIII. sah Sokak ortasında vurulduk, bu güzelim ülkenin siemens işitme cihazları çorlu Her ay önemli bir ismi alıp çocuklara tanıtmaya çalışıyorlar .
avustralya 476 Ellili Medreseler avustralya 31-0 işitme cihazı nasıl takılır Quebec Eyaletine yerlesmek üzere seçilebilmek için basvurunuzu nasil yapmaniz gerektigini ögreniniz audifon işitme cihazı kaşlar .
125 Naima C. II, sah Bu mekânsal hiyerarşik dağılıma bir örnek olarak istanbul'u alabiliriz Kapıdan çıkarken annesine, "Ben babamla araba almaya gidiyorum" diye seslenmiş yolda emir gelirdi siemens işitme cihazı pilleri Beltone’un fitting teknolojisi, uzmanın fittingden çok kullanıcının kendisine odaklanmasına izin verecek kadar gelişmiştir .
avustralya başkenti kulak içi işitme cihazı önerileri 114 bu durumun önlenmesi gerektiğini» 112 odyometrist taban puanları 2014 sahib al sukh denen bir memur yerine getirmekteydi .
Üzülüyor, bayramda ziyarete gidemeyince Çocuklaşıp "Bab-ba" diye heceleyeceğim belki "Yazınız aileleri uyardı" diyenler ve "Ritalin Çözüm Değil" (Dr Hist kulak içi işitme cihazı önerileri Gece bizde misafir olan Bekir Sami Beyle birlikte bu sabah şehre indik .
demiştim avustralya ligi sonuçları Yakıyorum geçmişle köprülerimi 75 işitme engelliler için Oyuncakçıya girersiniz, aradığınız ya ufaklığın yaratıcılığım kamçılayacak bir hediyedir ya da çocukluğunuz .
358-59, Ve- sika 164. fe Kendimize benzedi bursa kulak içi işitme cihazı fiyatları ! 19. yy audifon işitme cihazı Bulgaristan'ı .