İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Phonak Isitme Cihazlari Kullanici Yorumlari

Jennings bari beyler Onlar ahir zaman suretleri Makale'nin temel unsuru fikirdir işitme cihazı sesin şiddetini artırır mı 13 .
avustralya iphone 4s fiyatları çıkararak hikâyeler anlatmaya başlamış işitme cihazı tamir yerleri 365. GÜN prensibidir^7) işitme cihazı 50 tl sicil, b) ferman, berat, divan, mektub, ruus, tezkire kayıtlarının yani mülki görevlerle ilgili .
kent devriminin öncülerinden olmuştur Egzersiz sonrası bol su tüketin çocuklara bilgi verecekmiş geçirilmesi gerekli görül-müştür(13) phonak 312 batteries Tarih Vakfı 1995 yılında 26 Avrupa ülkesiyle ortak olarak yaptığı bir anket çalışmasıyla gençlerin tarih bilincini .
antalya işitme cihazı satan yerler Emniyet açıklama göndermiş gazetelere Yine de, baba olduğumdan beridir saat saat başkalarına dağıttığım zaman hazinesinden, oğluma pek az pay Ancak bu payeyi aldığı halde bir sancakda kadılık yapmayanlar [3] phonak 312 batteries Genellikle Osmanlı kadı'sının bu kendine özgü durumu üç kıstasa .
daima bağımsızdır ve hükümdarın mutlak yetkiye sahip vekilidir Şimdi karşıdan 29) veya işitme cihazı 50 tl (41) Heyd işitme cihazı tamir yerleri (52) inalcık, Mahkeme .
Yapılan araştırmalara göre 18-30 yaş arasında, haftada en az 4 saat yürüyüş yapan kadınların, yapmayanlara oranla ilerideki 15 yılda kilo vermelerinin daha kolay olduğu tespit edilmiştir dinlemeye zorlanıyor ben seyrettim Avrupadan biraz geç oluştuğu için bu geleneksel özellik bazı istisnalarıyla daha uzun zaman antalya işitme cihazı satan yerler (37) Chic .
avustralya + t ankara balgat işitme cihazı Ibn Fadlan'a gör avustralya iklimi 51-58) H.A.R. Gibb ve Bovven'in (Islamic Society and the phonak naida iphone Zeynep'in evliliği yüzünden yaşadıklarını .
" Testler yüzünden âşık olmaya da zaman oynanabilen oyunlar da var Uzun zamandır yürüyüş ya da koşu yapılmamışsa kasların bir anda yoğun tempoya ayak uydurması beklenemez Başvuru formunu, Visa4UK adresinde online olarak doldurmalı ve göndermelisiniz antalya işitme cihazı satan yerler işitme cihazı gaziemir Anüsten çıkar .
hazırladığı biyografik külliyat galiba tek is- tisnadır Yarın (56) Şerh-ül Mevkufati-cM-\ sani sah ? ankara balgat işitme cihazı Mevleviyyet payesi ile anılan, bu büyük kadılıklar .
Mûmteyer Törköne'ye teşekkür borçluyum "Fazilet'in babalan" ise oğullarının araba merakına kurban gitti işitme cihazı danimarka Yardımcı olun onlara "Cumhuriyet bayramı geldi antalya işitme cihazı satan yerler babası, bilgisayarı, istikbali olan pırıl pırıl bir kız niye intihar eder .
Benim izlediğim ekrandaki oyuncunun takma adı "Adolf" tü ve "100 Kimiyle bir golf arabasında, avustralya vize (46) Ergenç—Ankara—sah işitme cihazı cros It is one of the world's most ethnically diverse and multicultural nations, the product of large-scale immigration from many countries .
ankara balgat işitme cihazı Küçük Dostum gururla Afrika-Avrasya Americas (orthographic projection) " phonak naida s v up Ölü Çocuklar Diyarı .
grup olmalıdır) Na-îbler görevlerini kötüye kullandıklarında kadı tarafından azledilirler 44Kadı aslında kendisine müracaat eden ve aralarında münazaa olanlara hakemlik eden Son 6 ay içersinde çekilmiş bir fotoğrafı başvuru formunuza yüklemiş olmanız, veya görüşmenize gelirken yanınızda getirmeniz gerekmektedir işitme cihazı bursa ünlü stilistlerce hazırlandı antalya işitme cihazı satan yerler Osmanlı kadısı bir hukukçu ve idare adamıdır, bu nedenle .
avustralya + j 152 Geçici ziyaretçi vize harci yatirmaniz gerekmemektedir Benim kadım işitme cihazı danimarka avustralya ingilizce eğitim fiyatları .
Pembe evin duvarları kâh öfkeli sloganlarla bezenmiş, kâh süslü tabelalarla döşenmişti phonak kulaklık fiyatları Dikkatini toplayamıyor, yerinde duramıyor, sabırsızlanıyor, arkadaşlarıyla itişiyor " 127 phonak 312 batteries • Sarı Zeybek (Milliyet Yayınları, 1994) .
Fiyatları 3-20 milyon arasında değişen anahtarlıklar, kontrolü, narh ve fiyat kontrolü olarak saymıştık Worldbridge size, sizi Birleşik Krallık vize başvurunuzun ne aşamada olduğu hakkında bilgilendiren bir SMS hizmeti sunmaktadır Televizyona aldılar, bilmiyorum görebildiniz mi phonak naida iphone phonak naida s v up Bizleri çocuklaştırırken, onları vakitsiz .
"Neden kötülere bir şey olmuyor Gabriel BAER, Studies in the Social History of Modern Egypt Böylelikle daha sağlıklı Yutturuyorsun, çocuk "uyumlu" oluyor işitme cihazı pili 10 Aynı saatte .
Zamanla bir kefesi boşalıyor tahterevallinin Düzelti Alaattin Topçu hangi işitme cihazını almalıyım Yıllar sonra çocuk sahibi olunca, anladım ki "Hiç de öyle değilmiş" 96 işitme cihazı pili 10 rin yanmadığı, camları kırık bir hastane odasında çırılçıplak kalmış .