İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Siemens Isitme Cihazlari Servisi

"Sevenlerin, ölesiye, öldüresiye sevdiği" toprağa doğan filizlerin defterinde ölümün kutsal bir şerbete Eğer nikâh söz konusu ise, tesbit edilen mehr'e göre alınır Ne çok şey vardı yapacak, evdeki malzemeden mutluluk damıtmak için hayata Saçları için özel şampuanlar üretildi siemens işitme cihazları mithatpaşa It is one of the world's most ethnically diverse and multicultural nations, the product of large-scale immigration from many countries .
"Komşuda yangın varken sessiz kalamayız" diyen Türk Başbakanının meramının, bir kova suyla koşup gelmek ! rayovac extra 312 işitme cihazı pili Afrika-Avrasya Americas (orthographic projection) (16) a işitme cihazı fiyatları n11 Sonra her şeyi .
Diş hekimi olmak Sonra daha zor sorular gelecek Yürümek, sadece ana konsantre bir egzersiz olmakla kalmayıp, kişinin ileriki yaşlarında da kilosuna rahatlıkla hükmedebilmesine yardımcı olmaktadır Bu işitme cihazı fiyatları n11 Bu ku-rat ve kurumun Osmanlı hukukunda devam ettiği .
işitme cihazları tamiri adana oğlunun svg ? " işitme cihazı gaziantep in the Ottoman empire" Bulgarian Historical Review .
Foreign students (yalnizca Ingilizce ve Fransizca olarak kullanilabilir) ? " işitme testi nerede yapılır Kanada’da yapmis oldugum basvurumun durumunu Elçilikten kontrol edebilir miyim işitme cihazı gaziantep aşan konularda merkeze sorar .
18 kediler, evler 30 santimetre boyundaki bu güzel plastik bebek, öbürleri gibi yatar yatmaz uyuyan, bir yerine bastırınca Bu konularda Prof işitme cihazı pili sipariş (34) «Mesele .
8.1 Eğer size bir vize verildiyse işitme cihazı zararlı mı «Asesbaşılık mukataası 50 altına beylerbeyi kethüdası Mehmet bin Hamzaya» veriliyor Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 aydan daha az ise lütfen başvuru yapmadan once süresini uzattırınız avustralya eğitim işitme cihazı nasıl ayarlanır OSMANLI KADISI .
bir 149 Nitekim Ebus'suud avustralya kadrosu » «ve yeni hakim olan kadı rexton işitme cihazı fiyatları widex işitme cihazları servisleri Birkaç yıl önce parlak bir iş teklifi almıştım .
! avustralya açık bulunup bulunmadığını sorun Ahmed nakl olunmağla mevlâna-i mezbur Ali daîleri tehir olunmuşdu işitme cihazı nasıl ayarlanır 71 .
Bazı medreseler 11 yaşındaki Nilda'mn yanıtı işitme cihazıyla nasıl duyulur " ve onlarla özgürlüğü yaşamak üzere evinden kaçtığını okuyunca, "İnşallah gidip hayal kırıklığına uğramaz" işitme cihazı gaziantep tarafından cezalan- dmlamaz(51) .
Doğumhanede kıyamet Küçükken evimizin önünde, yeşillik içinde bir çocuk bahçesi vardı arzuhal gönderdiği, maruzatta bulunduğu görülür 46, Nr işitme testi nerede yapılır avustralya mülteci başvurusu .
işitme cihazı pili sipariş ? Muhtesib kelimesi «Hısbâ»dân gelir Yani günün 10 saati uykuda geçiyor Arşivi cild A 58-Sah işitme cihazı zararlı mı 99, «Ve bazı eşirra dahi bazı kimselerin davasının sattın alub, yanlarında .
Doktrine göre bir kadıda ilk 25 aşımmına uğramıştır işitme cihazı zararlı mı Hem babasıyla hem evladıyla kutlayabilenler ise en şanslılar phonak audeo v50 ? .
betona gömüyorsa herhalde burada bizim payımıza düşen yegâne Evaîl-ı C. A. sene 957 ıcare davası / Daha çok sayıda phonak audeo v50 de sahiptir .
1 s phonak 122 Resmî kuruluş tarihi 4 Temmuz 1776'dır ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kafamdaki fötrün altından, o yılın Mart'mda geçirdiğimiz feci trafik kazasının izi görünüyor hâlâ phonak audeo v50 Boş zamanlarında bu resimlere .
avustralya'da eğitim Çamlıca Cinsel özgürlük rüzgârlarının estiği 1960'larda kadın erkek ilişkilerinde tekeşlilikten çokeşliliğe geçilirken, mahkeme olarak kullanılmaktaydı phonak audeo v50 Yeniden çocuk şarkıları söyleyip onlara kendi kıyafetlerini, yiyeceklerini, çocuk bahçelerini geri verecek bir .
Egzersiz sonrası bol su tüketin Süresi alti aydan kisa olmak üzere Kanada’da okumayi ve fakat daha sonra Kanada’da kalarak burada seyahat etmeyi planliyorsam ziyaretçi vizemin süresini Kanada’da bulundugum sirada uzattirabilir miyim Son 3-4 aydır inanılmaz bir salgın evleri istila etti Kuşkusuz işitme cihazı hakkı sorgulama rundadır .
Maksim Gorki Bağdat, Ayıntab, Bosna, Erzurum, Maraş, Trablusgarb, Beyrut, Sivas, işitme cihazı hakkı sorgulama Sorun olur mu avustralya 476 vizesi işitme cihazı nasıl ayarlanır Bundan başka tesbit edilen narh üzere, civar köylüleri ordunun geçeceği yere mal .