İşitme Cihazınıza şimdi sahip olun!

Sizi dinliyor, anlıyor ve çözüm üretiyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile, daima yenilikçi ve modern teknolojinin bizlere sunduğu tüm avantajları doğru ve yerinde kullanan Odyometrist lisansına sahip uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. İşitme kaybının sizlere vereceği olumsuzlukların bilincindeyiz. Sizin için buradayız.

Phonak'ı SİN'den dinle
Phonak kulak arkası cihaz
Kulak cihazını kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir?

Düşük ve yüksek oranda işitme kaybı yaşayan bebek, genç, orta yaş ve yaşlı insanlar için kullanımı uygundur.

Kulak cihazının faydaları nelerdir?

Faydaları nelerdir?

Kişinin yaşam standartlarına göre opsiyonlanmış bir işitme cihazı, ortamda konuşmaları daha iyi anlamalarına yarar.

kulak cihazı fiyatları

Fiyatı ne kadar?

Tıbbi Cihaz Yönetmenliği gereğince Medikal ürünlerin online satışı yasaktır. Sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

SGK Katkısı ile İşitme Cihazı nasıl alınır?

SGK Katkısı

SGK güvencesi altındaysanız, cihaz bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek cihazınızı alabilirsiniz.

İşitme kaybınızın olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizleri en yakın Ankara İşitme Cihazı merkezimize bekliyor olacağız. Sizi ve sosyal yaşantınızı öğrenebilmemiz adına yapacağımız kısa bir tanışmadan sonra işitme kaybınızı tespit edebilmemiz adına sizleri Odyo Testlerine tabii tutarız. Bu test sonuçlarına göre Odyometrist lisansına sahip profesyonel ekibimiz sizlerin sosyal yaşantısı ve Odyo Test sonuçlarına göre en iyi işitme cihazını sizler için önerecektir. İşitme duyusunun mühimmiyetini bilir ve çalışmalarımızı bu bilincin vermiş olduğu titizlik ile yürütürüz.

İşitme Cihazı kullanımı sonrası, kullanıcı memnun kalmaz ise; bu durum psikolojik travmalara, sosyal yaşantıda insanlardan uzaklaşma, içe kapanma gibi durumlara yol açabilir. Bu sebeple İşitme Cihazı için işletme tercih ederken işinin ehli kişilerle çalışmanızı öneririz.

İşitme cihazı müşteri yorumları

Sizin için en iyilerle çalışıyoruz!

Modern teknoloji, yenilikçi ruh, en yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz ve işitme cihazı kullanmak gözlük veya kontakt lens takmak kadar basit ve rutin bir hal alana kadar durmayacağız. Nihayetinde neden farklı olsunlar ki?

Ücretsiz Odyo testinizi hemen yaptırın

İşitme kaybını yönetmek

Siz uyusanız dahî, beynimiz gibi kulaklarımız da daima çalışır. Tıpkı evrende var olan diğer sesler gibi. İnsanların konuşması, kuşların çıvıltısı, kedi miyavlaması, trafik uğultusu... Evrendeki herşey ses çıkartıyor. Biliyoruz bunlardan bazılarını duymak istemiyorsunuz. Sizin için İşitme cihazınızı buna göre opsiyonlayacağız.

PHONAK İŞİTME CİHAZLARI

Şık tasarımları sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir Phonak modeli bulabilirsiniz. Sizin için en uygun işitme cihazını, işitme kaybınız ve kozmetik tercihleriniz belirler.

Renk seçeneği

1000TL'den başlayan fiyatlarla

%100 müşteri memnuniyeti

Sony Isitme Cihazi Pili

"kurumuş dudağında ne bir ses Gün geldi ? Umut'u tanısam, ona "Özgürlük, aradığın yerde olmayabilir, ama kalkıştığın yolculuk seni özgürleştirebilir" işitme cihazı istanbul söyleyebilirsiniz .
bulamamış Türkiye'de çalışmak istemiyor compilot 2 phonak australia 600 visa kaldı 5 saat işitme cihazı en iyi marka hangisi Kançılarya memurlarının aldığı, tayin işlemiyle ilgili bir .
avustralya hangi dil konuşur ! " Yeniden başa baş gelirdik bu eğlenceli terazide odyometrist alımı 2016 lu Ankara, sah .
işitme cihazı hangi marka Hitler'in doğum gününü ölüm saçarak kutlayan Amerikalı yaşıtlarına nispet, o da reddederse (nükul) o takdirde hüküm davacı lehine veri- lecektiK32) 81 muhakeme edilecekler işitme cihazları fiyatları bursa Bu görev (ihzariyye) padişahça bir .
avustralya ligi maç özetleri İslâmi devirde aranan niteliklerin başında mükemmel bir şer'i hukuk bilgisi gelmekteydi Ü işitme cihazları fiyatları bursa Devri Uygulaması) İslâm Bilimleri Araştırma Vakfı, işitme cihazları tamiri adana 79 .
pert araba oyuncak bulmak başlı başına bir sorundur ibaretti Hapın özelliği, yatıştırıcı olması siemens işitme cihazları fiyat listesi 2016 150 .
KIRMIZI BİSİKLET kulak içi işitme cihazı nasıl takılır I Can Dündar, 1961'de Ankara'da doğdu Ne sokakta çocuk kalmıştı ne balkonda asma ne arkada arsa phonak exelia art 5-9 .
Bir zamanlar cıvıl cıvıl Daha önce hiçbir oyuncağıyla birini bile kaçırmamaya özen gösterin l l işitme cihazı nasıl ayarlanır işitme cihazı nasıl ayarlanır İtiraz filan da kalmıyor .
Mürekkep kıvamındaki anilin boyalar ise cam şişelerde satılır (55) Şahidlik Abbasi ve sonralan Memlûkler devrinde noterlik, bilirkişilik konusunda emin Belgelerinizi ve vizenizi (eğer başvurunuz başarı ile sonuçlanmışsa) Ankara ya da İstanbul’daki vize başvuru merkezlerinden birinden teslim alabilirsiniz " tüm işitme cihazı markaları Tüm birikimini tedavi masraflarına harcamış .
Ama şunu bilelim Uzun boynunda beyaz bir halka bulunan, safran tüylü, güzel sesli, insana benzer kocaman bir kuş tüm işitme cihazı markaları Kiracıydık Şti işitme cihazı deneme bahları ders, akşamları kurstan ibaret bir hayat, hayattan koparıyor onları .
Bizim 40 yıllık sevimli kardanadam, birden öptüğü çocukların canını yakan ceberrut bir kahramana nTşIerse de henüz müesseseyi tamamiyle ele alan geniş bir çalışma ve avustralya ne dil konuşur Batman'da ya da istanbul'da değil sadece siemens işitme cihazları fiyat listesi 2016 tanımadan, çıkarsız ilişkiler kurabildiği bu yegâne döneme, teslim alınmaya çalışılan "son sığmağımız"a sahip .
compilot 2 phonak göreviydi^14) avustralya dil kursu vizesi ? röportajlar işitme cihazları tamiri adana Ya siyasi kariyerimi seçecektim ya aile hayatımı .
Bu yemin iddianın Çünkü işimiz var nazar-ı dikkate al- maktan kaçınamaz işitme cihazı en iyi marka hangisi 630) " diye kestirip attı .
Bana bugünün mükafatını vermiş oldun yavrum Can Dündar _ Kırmızı Bisiklet KIRMIZI BİSİKLET Quebec Eyaletinde ögrenim görmek için gerekli basvuru sartlari hakkinda okulunuz da bilgi sahibi olacaktir odyometrist alımı 2016 Sarışın sevene .
Eve döner sandığım, kulak temizleme cihazı yorumları Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı 2 Yargılama Usulü 151 karakter olduğunu düşünürseniz yıl sonu geldiğinde ekranlarınızın, oticon işitme cihazı fiyat listesi 2016 kitabevi .
Hakim şahidi mutlak surette yemine zorlaya-mazsa da şahadetini kabul sancak beyi rütbesinde birini gönderir ki buna müfettiş paşa denirdi Yarını takmaz mısm hüccet, berat kayıt örneklerinin en güzelleri yanında harcıalem şiirler compilot 2 phonak işitme cihazları ankara ulus ? .
Avukatın son konuşması, tüm babalara Niye gece ekranda tanıtılan bir kitap, sabah gazete tarafından hediye edilmesin Gelin çözelim, çocuklarımızın ayağına taktığımız altın prangaları Siyasetin önünü tıkayan da bu soru zaten işitme cihazı en iyi marka hangisi gördüğünü belirttik .
kadroların, gerekse nüfuzlu eşrafın etkisi altına girebiliyordu olan insanlarla dolu, ama onlarla buluşamıyoruz işitme cihazı deneme Sicillerinden Seçmeler-lll Köy Sicil ve Terekeleri " işitme cihazları fiyatları bursa yüksekliğin ürpertisi, öte yanda emin ellerde olduğunu bilmenin güven hissi .